Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Séptember.

2 posters
YazarMesaj
Séptember Qixinâ
Slytherin VII. Sınıf
Slytherin VII. Sınıf
Séptember Qixinâ

Kadın Mesaj Sayısı : 7
RP Yaşı : Daha onyedi onyedi onyedii.. Ama ben yemedim ta'am mı?
RP Sevgilisi : Aranır, bulunmaz.
Asa İsmi : Bloody Wine.

Değerler
Rpg Puanı:
Séptember. Left_bar_bleue94/100Séptember. Empty_bar_bleue  (94/100)
Galleon:
Séptember. Left_bar_bleue40/100Séptember. Empty_bar_bleue  (40/100)
Uçuş Gücü:
Séptember. Left_bar_bleue40/100Séptember. Empty_bar_bleue  (40/100)

Séptember. Empty
MesajKonu: Séptember.   Séptember. Icon_minitimeSalı 17 Ağus. - 18:53:36

Ad-Soyad; Séptember Qixinâ
Özgeçmiş;
Anne ve babasının safkan olduğundan emindir ama onları hiç tanımamıştır. Kendisi teyzesinin yanında, kuzenleriyle birlikte büyümüştür.
Kişisel Özellikler;
Eğer bu kalbe demir atmak isteyen bir gemiyseniz, sonunuz Titanic gibi olacaktır. Kelimenin tam anlamıyla taş kalplidir Alex. Kendisi dışında hiçbir şeyi önemsemeyen, her zaman soğukkanlı, kin ve öfke dolu, ruhsuzun tekidir. Tabi ilk bakışta. Adamına göre davranmayı sevmiştir her zaman. Her ne kadar soğuk olursa olsun karşısındaki kişi O’na iyi şeyler hissettiriyorsa Buzlar Kraliçesi konumundan az da olsa çıkabilir. Fakat bu hayatı boyunca sadece iki kişi için geçerli olmuştur. Düşman edinmeyi asla istemez ama davranışlarından dolayı herkes ona düşman kesilir. Umursamaz biridir Alex, bunu pek fazla takmaz kafasına. Bir-iki dostu vardır, onlar yeter kendisi için. Gerisi önemli değildir.
Hayatında yaşadığı bazı şeylerden sonra kendi hayatının merkezine kimseyi koymamıştır. Sadece kendine yer vardır kalbinde, bir de belki bir gün yeniden döneceğini umduğu sevgilisine. Tek zayıf noktası, her gidenin döneceği fikrine kapılmasıdır.
Mükemmeliyetçidir kısaca. Her zaman mükemmel olduğu söylendiği için böyle şeylerde çok takıntılıdır. Felsefe yapmaya ve yapanlara bayılır. Düşünce yapısı her zaman başkalarından farklı olmuştur. Bir konuyu bambaşka bir yere bağlayabilir ve düşünceleri üzerinde durulduğunda mantıklıdır. Başkalarının düşüncelerini dinler, düşüncelere her zaman saygılıdır, ancak pek önemsemez. Yine de başka düşüncelere açıktır…
Fiziksel Özellikler;
Ufak tefek bir yapısı vardır ama görünüşü sizi aldatmamalıdır. İnce bir bel, çelimsiz görünen kollar, pürüzsüz bacaklar… Gerçekten sevimli görünen yuvarlak bir yüzü var. Gözleri deniz mavisi. Bir Nymph’inliker kadar büyüleyici. Elmacık kemikler dışarı çıkık hafif. Dudakları incedir. Her ne kadar sevimli görünse de kimse göründüğü gibi değildir…

NOT: Rp'min puanlanmasını bekliyorum^^
Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Yerleştiren Kadim Şapka
Öğrencileri Binalara Yerleştiren Kadim Şapka
Seçmen Şapka

RP Yaşı : 3000

Séptember. Empty
MesajKonu: Geri: Séptember.   Séptember. Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. - 11:30:29

Slytherin!

Séptember.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Séptember.