Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ beLqi hayaLdi kim biLir ~

2 posters
YazarMesaj
Jane waLdorf
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Jane waLdorf

Kadın Mesaj Sayısı : 3
RP Yaşı : 15

Değerler
Rpg Puanı:
~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Left_bar_bleue70/100~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty_bar_bleue  (70/100)
Galleon:
~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Left_bar_bleue15/100~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty_bar_bleue  (15/100)
Uçuş Gücü:
~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Left_bar_bleue25/100~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty_bar_bleue  (25/100)

~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty
MesajKonu: ~ beLqi hayaLdi kim biLir ~   ~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Icon_minitimeCuma 20 Ağus. - 13:27:37

Okulumuzun ilk günüydü...
Onla karşılaşınca yüzüne her şeyi haykırmak istedim.Yaptıklarını çektirdiği acıyı...
Onla karşılaştım ve hiçbir şey olmamış gibiydi sanki hala tek aşkımdı.Arkadaşlarım benim iyi olup olmadığımı sordular.
Natalie:
-Jane?? iyi misin tatlım ?
Jane:
-iyiyim natalie hemde hiç olmadığım kadar.Aslında pişmanım diyebilirim kendimi bir salak gibi hissediyorum.Hala onu nasıl sevebiliyorum Natalie aman Tanrım!!
Natalie:
-İşte gerçek aşk bu...Salak gibi hissetme kendini.Bir an önce elde etmelisin onu ...
Jane:
-Tabi ki canım.Amacımız bu artık
Bu konuşmadan iki dakika sonra onla gözgöze geldik.Nası bir çekim gücüydü.Sanki o bendi,ben de o'ydum.
Bu böyle devam etti.Her ona bakışımda oda bana bakıyordu.Sanki dürtüyormuşum gibi.
Derslere girdik.Sürekli onu düşünüyordum.Bay Collins bir şeyler anlatıyordu.Elimde kalemim defterimi karalıyordum.Farkında olamadığım için bir anda Bay Collins'i yanımda buLdum.Bana şöyle dedi:
Bay Collins:
-Bayan waLdorf?Burada mısınız ? Tahtaya kalkıp şu soruyu çözer misiniz ?
Dilim tutulmuştu,korkuyordum.Zayıf anımda yakalamıştı beni Bay Hain .Hemen kendimi toparlayıp Bay Hain'e şöyle dedim:
-Tabi ki Bay Collins.Büyük bir zevkle...
Yerimden huzursuzca kalktım ve sıraların arasından tahtaya doğru yürüyordum ama arası o kadar uzun geldi ki bi ara kendimi kilisenin koridorunda yanımda O'nu görür gibi oldum.Elimi tutmuştu.Minbere doğru yürüyorduk.
Tam ben o haldeyken,Bay Hain:
-Bayan waLdorf yürüyecek misin ? Yoksa yardım edeyim mi ? diye sordu.
Hemen tahtaya kalkıp soruyu çözüp yerime oturdum.Herkes bana gülüyordu.Tanrı'ya şükürler olsun ki tam o anda zil çaldı.Natalie'nin kolundan tutup çektim.
Natalie:
-Jane sakin olur musun?
Bense :
-Nate pardon tatlım.Çok heyecanlıyım.
Natalie:
-Önemli değil canım.Hadi çıkalım.
Çabucak kolejin sonu gelmez merdivenlerinden indik.Bir andan da elimde telefonum vardı.Tiwitte ondan mesaj bekliyordum.İlk adımı ben mi atmalıydım?? Tam o sırada elimdeki telefonum titremeye başladı.Mesaj ondandı.John aynen şöyle yazmıştı:”Arka bahçede seni bekliyor olacağım.Fazla bekletme .) “
Natalie’ye attığı mesajı gösterdim.Natalie:
-Ben yukarı çıkıyorum.Sen tek başına gitmelisin oraya
-Ama Natalie yalnız bırakma beni.
Tam ben bunları söylerken ; o merdivenleri yarılamıştı.Heyecanla arka bahçeye gittim.John tek başına beni bekliyordu.Ve konuştu:
-Jane çok özür dilerim beni affet.Sana hala deli gibi aşığım.Benimle tekrar çıkar mısın?
Aman Tanrım inanamıyordum.John’a hemen cevap verdim.
-Bende sana aşığım John… dedim ve yanağına küçük bir öpücük koyarak oradan kaçtım…
YetkinMaster
Kurucu Admin & Hogwarts Müdiresi & KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu
Kurucu Admin & Hogwarts Müdiresi & KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu

Kadın Mesaj Sayısı : 169
RP Yaşı : 23
RP Sevgilisi : Nathaniel'mm x3
Asa İsmi : Asil Güzellik

Değerler
Rpg Puanı:
~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Left_bar_bleue100/100~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon:
~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Left_bar_bleue100/100~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Gücü:

~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ beLqi hayaLdi kim biLir ~   ~ beLqi hayaLdi kim biLir ~ Icon_minitimeCuma 20 Ağus. - 15:48:25

70-
Fazla gerçek hayatla alakalı olmuş.
Betimleme yoktu, akıcılık bazı yerlerde kesintiye uğramıştı.
Yazım yanlışları vardı.
https://hogwarts-rpg.aforumfree.com

~ beLqi hayaLdi kim biLir ~
1 sayfadaki 1 sayfası